Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

Maçkolik Forum Kuralları ❗

Tony

Maçkolik Forum
Yönetici
Katılım
18 Ağu 2022
Mesajlar
52
Tepkime puanı
46
Puanları
18
(1) Bu platformda Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 5651 sayılı kanun ve ilgili sair kanun ve yönetmelik hükümlerine aykırı hiçbir ileti yazılamaz, konu açılamaz ve paylaşımlar yapılamaz. Maçkolik Forum'un amacı futbol müsabakaları hakkında fikir alışverişinde bulunmaktır.

(2) Kamuoyu nezdinde kutsal sayılan dini/ ahlaki değerler hakkında gayriahlaki ve hakaret niteliğinde yorum yapma veya tartışma çıkarma ve misyoner faaliyetler gerçekleştirme girişimlerinde moderatör insiyatifinde cezai işlem uygulanabilir.

(3) Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın yayınladığı 16.04.2021 tarihli 31456 sayılı ÖDEMELERDE KRİPTO VARLIKLARIN KULLANILMAMASINA DAİR YÖNETMELİK kapsamında bu platformda kullanıcılar arasında; Kripto varlıklar, ödemelerde doğrudan veya dolaylı şekilde kullanılamaz. Kripto varlıkların ödemelerde doğrudan veya dolaylı şekilde kullanılmasına yönelik hizmet sunulamaz. Hiçbir kullanıcı kripto varlık ile alışveriş talebinde bulunamaz, kripto varlık ödeme yöntemiyle alışveriş konusu açılamaz.

(4) 3. Fıkraya aykırı hareket eden üye 1 ay süresince forumdan uzaklaştırılır.

(5) Bu platformda Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ün şahsına ve hatırasına ilişkin 5816 sayılı ATATÜRK ALEYHİNE İŞLENEN SUÇLAR HAKKINDA KANUN’a aykırı hareket ederek Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret eden veya söven ya da bu suçları işlemeye başkalarını teşvik eden üye hakkında Yönetim tarafından Adli makamlara suç duyurusunda bulunulur.

(6) 5. Fıkraya aykırı hareket eden üye süresiz olarak forumdan uzaklaştırılır.
 
Üst