Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

BEKLEMEDE Wolverhampton Blackpool İddaa Tahmini 29.08.2023

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Wolverhampton Galibiyet İle Tanıştı
İngiltere Premier Lig’inde sezona iyi başlayamayan ve ilk 2 müsabakasından mağlubiyetler ile ayrılan Wolverhampton, son olarak konuk olduğu Everton deplasmanından 1-0 galip ayrılmayı başardı. İlk yarısı 0-0 sona eren müsabakanın ikinci yarısında sahada gole daha yakın oynayan taraf olmasa da son bölümlere doğru eline geçen fırsatı iyi değerlendiren Gary O’Neil’in öğrencileri, mücadeleden 3 puan ile ayrılmayı bildiler. Aldıkları galibiyet ile sezonun ilk puanlarını da almış oldular. Puan cetveline göz attığımızda 3 puan ile 15. Sırada yer aldıklarını görüyoruz. Bu hafta İngiltere Lig Kupası 2. Tur’unda Blackpool’u konuk edecekler. Favorisi oldukları müsabakayı kazanarak üst tura isimlerini yazdırmaya çalışacaklar. Karşılaşma öncesinde takımda sakat veya cezalı oyuncu göze çarpmıyor.

Blackpool Farklı Kaybetti
İngiltere Lig Kupası 1. Tur’unda Derby County ile karşı karşıya gelen Blackpool, müsabakayı 2-0 kazanmış ve ismini üst tura yazdırmıştı. Son olarak İngiltere 1. Lig’inde Lincoln City deplasmanına konuk oldular ve mücadeleyi 3-0 kaybettiler. Bu mağlubiyet ile İngiltere 1. Lig’inde galibiyet özlemelrini 4 maça çıkarttılar. Ayrıca son 4 mücadelelerinde de rakip fileleri de havalandıramadıklarını belirtmek isterim. Puan cetveline göz attığımızda ligde 6 puan ile Reading’in averaj ile önünde 16. Sırada yer aldıklarını görüyoruz. Bu hafta İngiltere Lig Kupası 2. Tur’unda Wolverhampton deplasmanına konuk olacaklar. Onları zorlu bir 90 dakikanın beklediği aşikar. Karşılaşma öncesinde takımda eksiklik göze çarpmıyor.

İddaa Tahmini
Blackpool ligde 4 haftadır hem kazanamıyor hem de rakip fileleri dahi havalandıramıyor. İki takım arasında oynanan son 2 müsabakada da 2.5 gol barajının aşılmadığını görüyorum. Ben mücadelenin gollü geçmeyeceğini ve 2.5 gol barajının altında kalınacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 2.5 ALT, Oran 2.10