Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

KAYBETTİ Avustralya – Almanya İddaa Tahmini 27.08.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Katılım
23 Ağu 2023
Mesajlar
168
Tepkime puanı
100
Puanları
43
Avustralya ilk maçta Markkanen ve arkadaşları karşısında beklenenden kötü bir başlangıç yapmışlar ama ikinci yarıda yıldız guardları liderliğinde maça ağırlıklarını koyarak 72-98 gibi net bir galibiyete imza atmışlardı. İlk yarısında 45-40 önde oldukları o maçta Mills 25 sayı, 8 ribaund ile yıldızkaşırken, Giddey 14 sayı, 9 ribaund, 8 asist ve Ingles 13 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler olarak öne çıkmışlardı.

Almanya ise turnuvanın sürpriz favorilerinden birisi. Hatta son güç sıralamasında FIBA onları 2. sıraya koyarak beklentileri epey yukarı çekmişti. İlk maçta da zayıf rakipleri Japonya karşısında yettiği kadar oynayarak 81-63’lük skorla net bir galibiyet elde ettiler. Can sıkıcı olan konu ise F.Wagner’in sakatlanmasıydı, durumu maç saatinde belli olacak ve büyük olasılıkla süre alacak. Japonya karşısında M.Wagner 25 sayı, 9 ribaund ile etkili olurken, Schröder 14 sayı, 5 ribaund, 5 asist ve Theis 13 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

İki takım da grubu lider bitirmek için bu maçı kazanmaları gerektiğini biliyorlar ki her galibiyet üst turdaki gruba da taşındığı için ekstra önemli. Avustralya ilk maçta Almanya’nın aksine çok daha dişli bir rakiple oynamış ve ikinci yarıda Mills artı Giddey liderliğinde fişi çekerek tam 26 farklık galibiyet imza atmıştı. Almanya ise zayıf halka Japonya’yı farklı geçmişti. Daha hazır, daha moralli ve tam 9 tane NBA oyuncusu bulunan Avustralya’nın, Almanya’yı zorlansa da yenmesini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.51
Güven Endeksi: 8
 
Son düzenleme:
Üst