Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

KAZANDI İran – Brezilya İddaa Tahmini 26.08.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Katılım
23 Ağu 2023
Mesajlar
168
Tepkime puanı
100
Puanları
43
İran eski gücünden uzak. Yeni jenerasyondan önenli isimler gelmedi ve artık Haddadi, Kazemi, Yakchali gibi isimler ilerleyen yaşlarıyla eskisi gibi etkili olamıyorlar. Koç Hakan Demir’in örğrencilerinin bu güçlü grupta galibiyet almaları dahi bence zor. Amini, Aghajanpour, Miri gibi isimlerin çok ekstra işlere imza atmaları gerekiyor 3 yıldızı biraz olsun rahatlatıp verimliliklerini arttırabilsinler…

Brezilya ise bana göre turnuvanın en yetenekli ve geniş rotasyonlarından birine sahip. Pota altında Caboclo, Soares, Felicio gibi silahlar varken, guard rotasyonunda da Huertas, Benite, Yago, Neto, De Paula gibi değerli isimlere sahipler. Ayrıca Meindl ve Dias’ın da ne kadar değerli tamamlayıcılar olduklarını hem elemelerde hem de hazırlık maçlarında gördük. Hazırlık dömeminde güçlü rakiplerle oynadılar; Avustralya’yı devirirken İtalya’ya sadece 6 sayı ve Sırbistan’a ise 4 sayı farkla kaybetmişlerdi.

İran, eski gücünden uzak ve emektar uzunlar Haddadi ile Kazemi ayakta tutmaya çalışacaklar ama karşılarında da güçlü bir uzun rotasyonuna sahip olan Brezilya var. Caboclo, Soares, Felicio gibi isimlerin dinamizmine ve mobilitesine karşı İranlı uzunların zorlanacağını düşünüyorum. Ayrıca Brezilya sadece İran’a değil, turnuvadaki bir çok takıma karşı üstün bir guard rotasyonuna sahip, oyunu istedikleri gibi kontrol ederek net bir skorla, yani handikapı geçerek galibiyete uzanacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-16.5) – 1.49
Güven Endeksi:10-8
 
Son düzenleme:
Üst