Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

KAZANDI İspanya – Fildişi Sahilleri İddaa Tahmini 26.08.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Katılım
23 Ağu 2023
Mesajlar
168
Tepkime puanı
100
Puanları
43
İspanya son şampiyon olarak ve hatta Eurobasket’i de kazanmış bir şekilde buraya yüksek moral ve özgüvenle geliyor. Brown ve Rubio’dan yoksun olacaklar belki ama ellerinden Hernangomez kardeşler ve Aldama gibi çok etkili isimler de var. Hazırlık döneminde Fildişi’ne benzer siklette olan Venezüela’ya tam 30 sayı fark atarken, Doncic’e rağmen Slovenya’yı da 20 sayı farkla geçmişlerdi. Son maçta ise Towns’a rağmen Dominik’i 9 sayı farkla geçmeyi bildiler.

Fildişi ise devşirme Costello, Edi ve Konate gibi önemli isimlerden yoksun olacak bu turnuvada. Üretimde zaten bir takım olarak özellikle Costello’yu çok arayacaklarını düşünüyorum. Nitekim son hazırlık maçlarında turnuvanın ev sahiplerinden biri olan ve aslında kağıt üstünde kendilerinden çok da üstün olmayan Filipinler’e karşı sadece 62 sayıda kalmışlar ve 23 sayı fark yemekten kurtulamamışlardı.

İki takım arasında net bir seviye farkı var. İspanya son Dünya Şampiyonu olmasının yanı sıra geçen sene Eurobasket’i de kazanmıştı. Koç Scariolo yönetiminde iyi de bir hazırlık dönemi geçirdiler, Hernangomez kardeşler arta Aldama liderliğinde Fildişi sikletinde hatta daha iyi takımları farka boğduklarını gördük. Turnuvanın açılış maçında da son şampiyon ünvanıyla diri ve agresif açılış yapacaklarını, Fildişi’ni yenerken acımayacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-21.5) – 1.45
Güven Endeksi: 10-8
 
Son düzenleme:
Üst