Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

KAZANDI Litvanya – Meksika İddaa Tahmini 27.08.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Katılım
23 Ağu 2023
Mesajlar
168
Tepkime puanı
100
Puanları
43
Litvanya her ne kadar eksik bir kadroyala gelmiş olsa da halen turnuvanın dişli takımlarından birisi. Nitekim ilk maçta da grubun zayıf halkası Mısır karşısında kalitelerini net olarak ortaya koydular ve tam 26 sayı farkla dominant bir galibiyet aldılar. 93 sayı ürettikleri o ilk maçta Normantas 18 sayı, Valanciunas 15 sayı, 10 ribaund, Bendzius 10 sayı ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. Diğer isimlerden çift haneli skor katkısı gelmemişti.

Meksika ise ilk maçta Karadağ karşısında aslında gayet iyi direnmişti ama ikinci yarıyla beraber nefesleri yetmedi, farkın açılmasına engel olamadılar. Hücumda beklentilerin çok altında kaldıkları o ilk maçta sadece 71 sayı üretebilmişler, potalarında ise 91 sayı görmüşlerdi! O maçta Manisa forması giyen Cruz 16 sayı, 6 asist, Ibarra 13 sayı, Jaimes 12 sayı, 8 ribaund ve Stoll 10 sayı, 7 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasında elbette bir seviye ve kalite farkı var. Litvanya uluslararası düzeyde daha tecrübeli isimlerden kurulu bir kadro. İlk maçta da zayıf Mısır karşısında siklet farklarını göstermişlerdi. Bu maçta Valanciunas’ın yanında Bendzius, Kuzminskas, Jokubaitis gibi silahları da daha verimli olarak kullanacaklarını, Meksika’nın özellikle savunma zaaflarını iyi kullanarak kolay bir galibiyete daha imza atacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.46
Güven Endeksi: 8
 
Üst