Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

BEKLEMEDE Manresa – Andorra İddaa Tahmini 01.09.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Katılım
23 Ağu 2023
Mesajlar
168
Tepkime puanı
100
Puanları
43
Manresa, koç Martinez ile yola devam ediyor ama bu sezon sadece Endesa kulvarında yer alacaklar. Harding, Olumuyiwa, Waczynski takımdan ayrılan önemli isimler konumundalar. Jou, Vaulet, Devin Robinson, Geben, Badio, Steinbergs takımda kalan önemli isimler. Kadroya eklenen yeni oyunculara baktığımızda ise Brandon Taylor ve Portekiz milli takımının devşirme oyuncusu Travante Williams öne çıkıyorlar.

Andorra ise Endesa’ya yeniden dönüyor bu sezon. Koç Lezkano yönetiminde kadrolarını yeniden yapılandırdılar. Ayrılan isimler Schreiner, Dee ve Speight olurken, Andric, Luz, Borg, Llovet, Czerapowicz, Tyson Perez, Marin Maric, Dos Anjos takımda kalan isimler. Yeni transferlere bakacak olursak Daçka’dan Starks, Somogyi, Harding, Goudelock, Okoye önemli isimler konumudalar. Şuana kadar 2 hazırlık maçı yaptılar ve Limoges’a 5 sayı ve Murcia’ya 4 sayı farkla kaybettiler.

Kağıt üstünde denk güçler olduklarını söyleyebiliriz. Ancak Manresa rakibinin aksine koçu ve tecrübeli oyuncuları ile adaptasyon sürecini daha sorunsuz geçen bir ekip. Andorra neredeyse takımı tekrar kurdu ve özellikle yabancı oyuncuları henüz adaptasyon sürecinin başındalar. Bu deplasmanda da Manresa karşısında ilk 2 maçta olduğu gibi direnebileceklerini ama sonunu getiremeyeceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.47
 
Üst