Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

KAZANDI Sırbistan – Çin İddaa Tahmini 26.08.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Katılım
23 Ağu 2023
Mesajlar
168
Tepkime puanı
100
Puanları
43
Koç Pesic yönetimindeki Sırbistan hem Micic hem de Jokic’den faydalanamaycak bu turnuvada. Dolayısıyla elbette turnuvadaki madalya beklentileri de azalmış durumda. Ancak bu da üstlerinde baskı olmayacağı ve daha rahat oynayacakları anlamına geliyor. Diğer taraftan Bogdanovic takıma döndü ve Milutinov artı Petrusev ile beraber yine etkili bir uzun rotasyonuna sahipler. Hazırlık dönemindeki son 4 maçta da etkili hücum performanslarına imza atmışlardı ve son 3 tanesini galibiyetle tamamladılar zaten!

Bir diğer Sırp koç Djordjevic yönetimindeki Çin ise Aulin gibi önemli yıldızından yoksun ama buna karşın NBA patentli forvet Kyle Anderson’u (Kaier Li) devşirdiler, ondan bu turnuvada çok şey bekliyorlar. Qi Zhou, Rui Zhao ve Jinqiu Hu da ona destek olması beklenen diğer isimler konumundalar. Ancak kötü bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirtelim, son 4 maçlarından 3 tanesini çift haneli farklarla kaybetmişlerdi…

İki takım hazırlık döneminde, 20 Ağustos’da karşılaşmışlardı ve Sırbistan 5 gün önceki o maçta kalite farkını göstererek rakibinim 87-64 gibi can sıkıcı bir skorla sahadan silmişti adeta. Açıkçası turnuvanın açılış maçında daha da diri ve hazır olacaklarını, daha yüksek bir konsantrasyonla sahada olacaklarını düşünüyorum. Bu dahalarla beraber beklentim Bogdanovic ve arkadaşlarının kendi sikletlerinde olmayan Çin’i bir kez daha handikapı geçerek, rahat bir skorla yenmeleri yönünde olacak.

İddaa Oranı: MS 1 (-16.5) – 1.46
Güven Endeksi:10- 8
 
Son düzenleme:
Üst