Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

KAZANDI Slovenya – Venezuela İddaa Tahmini 26.08.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Katılım
23 Ağu 2023
Mesajlar
168
Tepkime puanı
100
Puanları
43
Slovenya, son yıllarda büyük turnuvalarda Doncic faktörüne rağmen istediğini alamadı. Son Eurobasket’de de Polonya karşısında yarı finalde soğuk bir duş almışlardı! Ancak o maçın aksine Doncic şuanda sağlıklı, belinde ağrılar olmadan sahada olacak ve ülkesine bir madalya getirebilmek için çok istekli, konsantre durumda. Cancar, Muric, G.Dragic gibi önemli isimler yok ellerinde ama yine de Prepelic, Z.Dragic, Hrovat, Blazic, Tobey gibi isimler var Doncic’e destek olabilecek konumda olan.

Venezüela ise her ne kadar tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım olsa da yetenek ve kalite seviyesi böyle bir turnuvada bırakın gruptan çıkmayı, galibiyet almaya bile yeterli değil bana göre. Nitekim hazırlık döneminde oynadıkları maçlarda da bir galibiyet bile alamadılar! Son 2 maçlarında denk rakipler ile oynamışlar ve ilginçtir aynı skorla, hem İran hem de Ürdün’e 87-89 ile kaybetmişlerdi! Bu maçlarda nispeten güvendikleri savunmalarının da iyi durumda olmadığını görmüştük.

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı artı çok büyük bir Doncic farkı var! Bu kez madalya hedefleyen Slovenya’da Doncic’in de turnuvaya çok istekli ve agresif başlamasını bekliyorum. Slovenya’dan çok daha kolay rakiplerden bile son 2 hazırlık maçında 89’ar sayı yiyen Venezüela’nın Doncic liderliğinde tempoyu sürekli forse eden, açık alanda etkili olan Slovenya’yı da düşük skorlarda tutabileceğini düşünmüyorum. Slovenya’nın kazanırken 95 sayıları geçip hatta Japonya karşısında olduğu gibi 100 sayıları da zorlayacağını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (94.5) – 1.44
Güven Endeksi: 10-8
 
Son düzenleme:
Üst