Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

KAZANDI Yeşil Burun Adaları – Gürcistan İddaa Tahmini 26.08.23

Mrxfloud

Maçkolik Forum
Moderatör
Katılım
23 Ağu 2023
Mesajlar
168
Tepkime puanı
100
Puanları
43
Yeşil Burun sadece 577 bin nüfuslu bir ülke ve turnuvaya ilk defa katılmasının yanı sıra aynı zamanda da en küçük ülke ünvanına sahip! Öyleki buraya gelebilmek için gerekli masrafları ödeyebilmek için yardım kampanyası başlatmışlardı. Ellerinde Walter Tavares gibi bir süper yıldız var ancak onun tek başına etkili olamadığını, takım arkadaşlarının onu beslemesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Etrafında ise Ivan Almeida, Joel Almeida, Will Tavares gibi tamamlayıcı isimler vafr.

Gürcistan da tarihinde ilk kez Dünya Kupası’nda boy gösterecek rakibi gibi. Ama onların elindeki kadroya baktığımızda uluslararası tecrübe seviyelerinin çok daha yüksek olduğunu görebiliyoruz. McFadden, Shengelia, Mamukelashvili, Bitadze gibi isimler hem yetenek paketi olarak hem de birbirleriyle oynama alışkanlığı anlamında net olarak öndeler Yeşil Burun’dan. Son hazırlık maçlarında madalya adaylarından Avustralya’ya çok iyi direndiklerini, sadece 5 sayı farkla kaybettiklerini gördük.

Rakibinin aksine Yeşilburun ise kötü bir hazırlık dönemi geçirdi, milli takımımızdan da tam 27 sayı fark yemişlerdi İtalya’daki turnuvada. Gürcistan da rakibi ilk kez Dünya Kupası’nda boy gösterecek ama ellerinde McFadden, Shermadini, Shengelia gibi çok tecrübeli isimler var. Onların liderliğinde açılışı zayıf rakipleri karşısında net bir galibiyetle yapacaklarını yani çift haneli farklara uzanıp handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum
Oranı: MS 2 (-12.5) – 1.74
Güven Endeksi: 10-7
 
Üst